bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

У "Борисполі" митники вирахували пасажирів, які вивозили цигарки, а ввозили «BlackBerry» та «IPad»
20.12.2011

Працівниками митного поста «Бориспіль-аеропорт» та служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Київської обласної митниці припинено чергові спроби переміщення через митний кордон України тютюнових виробів, мобільних телефонів та комп'ютерної техніки з порушенням митних правил.

Як повідомили JeyNews в прес-службі Київської обласної митниці, в першому випадку 59 блоків та 3 пачки цигарок з фільтром марки «Classic Imperial blu»  знаходилися  громадянина Латвії, який відлітав з України до Англії, і були виявлені у ручній поклажі іноземця на лінії спільного контролю авіабезпеки та митниці.

Пасажир своїми діями обрав порядок проходження митного контролю через зону спрощеного митного контролю „зелений коридор”, де не передбачено наявність у пасажирів товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Дозвільних документів на право вивезення виявлених предметів та оформленої належним чином митної декларації пасажир не надав. З приводу декларування даного товару пасажир до інспекторів митниці не звертався.

Згідно ст. 250 Митного Кодексу України з загальної кількості цигарок, пасажиру, який працює барменом у себе на батьківщині, було пропущено 34 блока та 6 пачок цигарок на суму, еквівалентну 200 євро 

Складено протокол про порушення митних правил. Вилучено за  протоколом: 24 блока та 7 пачок.

 

В другому випадку 17 нових мобільних телефонів  «BlackBerry» та один телефон цієї марки, який був у використанні, переміщувала громадянка Росії, яка прямувала до України, та були виявлені під час вибіркового митного контролю речей пасажирів на рентген-апараті митниці. Всі телефони які знаходились в ручній поклажі пасажирки без ознак приховування.

Громадянка Росії митної декларації не заповнювала, про наявність у неї предметів, які підлягають декларуванню, інспектору митниці не повідомляла.

Відповідно до ст. 252 Митного кодексу України товари, які ввозяться громадянами на митну територію України та сукупна вартість яких перевищує 200 євро, підлягають оподаткуванню в порядку та на умовах, визначених законами України.

У відповідності до ч. 2 ст. 68 Митного кодексу України спрощений митний контроль застосовується у випадках переміщення громадянами через митний кордон України товарів, що підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню і не належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Крім того, дані предмети при переміщенні через митний кордон України підлягають обов'язковому  письмовому декларуванню та обкладаються податками та зборами відповідно до чинного законодавства України  та потребують реєстрації згідно Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 4 лютого 2010 року N 51.

Таким чином, по протоколу про порушення митних правил у жінки, яка тимчасово не працює, вилучено до винесення судом рішення у справі 17 нових мобільних телефонів «BlackBerry». Мобільний телефон б/у - «BlackBerry» був пропущений паcажирці, як її особиста річ, згідно Постанови КМУ № 1652 від 13 грудня 2001 року.

          

В третьому випадку 12 нових мобільних телефонів «BlackBerry» та один мобільний телефон, який був у використанні, а також  2 нових планшетних комп'ютера «IPad» та аксесуари до них були виявлені у нашого співвітчизника, який повертався на батьківщину з Китаю через Росію, як і попередня пасажирка.

Чоловік обрав проходження митного контролю в режимі “зелений коридор” без заповнення митної декларації. Вищеназвані предмети, які знаходились у нього в ручній поклажі без ознак приховування, були виявлені після перетину громадянином „білої лінії”, яка позначає закінчення проходження митного контролю в режимі «зелений коридор» та під час вибіркового митного контролю речей пасажирів на рентген-апараті митниці.

Громадянин митної декларації не заповнював, про наявність у нього предметів, які підлягають письмовому декларуванню, інспекторам митниці не повідомляв.

Тож Київська обласна митниця вкотре нагадує, що дані предмети при переміщенні через митний кордон України підлягають обов'язковому  письмовому декларуванню та обкладаються податками та зборами відповідно до чинного законодавства України  та потребують реєстрації згідно Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 4 лютого 2010 року N 51.

По протоколу про порушення митних правил у пасажира, який також повідомив, що тимчасово не працює, вилучено до винесення судом рішення у справі 12 нових мобільних телефонів, 2 нових планшетних комп'ютера «IPad» та аксесуари до них. Згідно ПКМУ № 1652 від 13 грудня 2001 року, мобільний телефон Nokiа, який був у використанні, пропущено паcажиру, як його особисту річ.

 

За інформацією jeynews.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa