bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Валерій Ксьонзенко: «Опозиції у Борисполі немає і бути не може»
08.02.2013

Новий голова Фракції Партії регіонів у Бориспільській міській раді Валерій Ксьонзенко – регіонал за політичними переконаннями і місцем народження. Він пройшов трудовий шлях від слюсаря до президента авторитетної інвестиційно-будівельної корпорації «Місто». Називає себе патріотом, оптимістично дивиться в завтра. Не афішує благодійну діяльність. Говорить російською і вдосконалює свою українську, яку вважає єдиною національною. Валерій Петрович, колись донецький, тепер живе в столиці, працює на теренах Київщини (в Борисполі – з 2009 року), любить відпочивати в Європі. Юрист за освітою, кандидат економічних наук, він «за» верховенство Закону.

Про сьогоднішнє й майбутнє регіональної політики у всеукраїнських і місцевих масштабах — розмова з головою Фракції Партії регіонів Валерієм Ксьонзенком.

— Бориспільці в цілому схвально оцінюють діяльність міської влади, враховуючи позитивні зміни на краще в містофункціонуванні, зокрема комунальній сфері, благоустрої, розширенні можливостей для культурного і духовного розвитку та відпочинку городян. Скажіть, який відсоток підтримки вдалих поступів мерії можна умовно зарахувати провладній партії.

— Не хотілося б мені особисто вдаватися до оцінок зробленого і мерією, і партією, оскільки вважаю, що подібний розподіл однією стороною виглядав би не зовсім коректним і об’єктивним. Рада – це місцевий орган самоврядування, що здійснює свою роботу, в першу чергу, через депутатський корпус. Тож як тут переоцінити чи недооцінити роботу двох важливих складових, що спільно вирішують важливі для міста питання: землевідведення, будівництва, тощо. Заслугу самої Фракції вважаю великою – у кількісному і якісному сенсі. Без підтримки наших депутатів, а це 26 чоловік від загального складу, не буде прийнято жодне рішення на сесійних засіданнях. У Фракції зібралися авторитетні у місті люди, керівники великих підприємств, успішні особистості, досвідчені, які реалізувалися у житті, займаються благодійною діяльністю. Однак не варто регіоналів виділяти чи якось відмежовувати від усього складу депутатського корпусу. Партійна приналежність у міських радах зовсім не є причиною для піару чи протистояння, як у Верховній Раді. Розбіжностей у політичних поглядах немає на місцях, де мова йде, у більшості випадків, про комунальну сферу, ремонт доріг чи тротуарів. Хто проти? Та усі «за»!

— Наскільки я зрозуміла, що у провладній Фракції, як і серед депутатського корпусу міськради, повне взаєморозуміння. А таке поняття як опозиція прийнятне для обранців нинішнього скликання?

— Про яку опозицію можна говорити, ми ж не у Верховній Раді. Немає і бути не може опозиції, бо не існує такої потреби і підґрунтя. Сфера діяльності місцевих депутатів суттєво інша, у порівнянні з парламентарями. Можливості впливу і повноваження наші вузькі. Повторюся, щодо ремонту під’їздів, шкіл чи дозволів для ведення малого бізнесу – яка може бути опозиція? У таких питаннях виступати опозиціонером важко і абсурдно, бо це значить йти проти самих людей, які тебе обрали чи живуть у тому ж таки не ремонтованому під’їзді й чекають твоєї депутатської підтримки. Тож головне для кожного із нас – це діяти у межах правового поля, відстоювати інтереси міста і своїх виборців. Тому серед депутатів різних партій за 2 роки свого депутатства тут я не помічав суттєвих протиріч. Суперечки у ході засідань – це звичайні робочі моменти й не більше того.

— Згадаємо минуле. Вибори-2012 по області в цілому, й у Борисполі зокрема, не дали Партії регіонів очікуваної перемоги. Люди проголосували за опозиційні сили. Такі результати й послугували причиною кадрових змін у партійній вертикалі. Які будуть Ваші принципи головування у Фракції? Чи надходять рекомендації згори?

— Я б зупинився виключно на місті Борисполі, не беручи до уваги область та країну. Зрозуміло, що той результат не влаштував ні партійні низи, ні верхи. Але всі чудово усвідомлюють, що для перемоги на виборах до Парламенту, чи виборів як таких, було і є два шляхи. Перший – це критикувати існуючу владу, уряд і на цьому робити рейтинг. Другий — конструктивно показувати свій професіоналізм, роботу, конкретні справи. Останній у рази важчий за перший і, як показує практика, для критично налаштованих українців ще мало переконливий. Мені здається, мине ще трохи часу й народ змінить своє ставлення до діяльності Партії регіонів у бік об’єктивно високої оцінки, оскільки робиться, дійсно, багато на усіх рівнях. Націленість партії на місцях залишається незмінною – працювати задля розвитку регіону, щоб життя бориспільців ...

— ... стало кращим.

— Звичайно. А чому боятися подібних висловлювань? Треба думати про перспективу, про завтрашній день. Це і є ідеологічне завдання партії.

— Ви наголошуєте, що робиться багато місцевою Фракцією. Але все менше висвітлюється у ЗМІ і плюсів, і мінусів тих діянь. Причина, на Ваш погляд, у нерозторопності журналістів чи скромності самих партійців? Адже для виборця партійна інформація не повинна бути закритою.

— Знаєте, те, що членам Фракції треба робити задля виборців, сприймається нормально, а те, що про зроблене треба й розповідати детально, не завжди враховуємо. Може, це недолік. Але не хочеться і перегинати палку, тут має бути присутній здоровий глузд і акцент на факті зробленого. Немає жодного сегмента життєдіяльності міста, де б не був відчутний суттєвий вплив нашої Фракції: медицина, освіта, культура, спорт.

— Наскільки активна Фракція у вихованні підростаючого покоління. Чи робиться ставка місцевими регіоналами на патріотичне виховання та спрямування молодих на здоровий спосіб життя?

— Молодь – важлива складова електорату, який є значимим для регіоналів. Наш однопартієць Андрій Крига відповідає за роботу з молоддю від Фракції. У всіляких міських конкурсах серед шкільної та студентської молоді, спортивних змаганнях різних рівнів регіонали в числі організаторів чи благодійників. Як пропагуємо здоровий спосіб життя? Власним прикладом. Підтримуючи спортивні заходи, самі беремо у них безпосередню участь. Наприклад, я граю у міні-футбол нарівні із 20-річними, 30-річними молодими людьми. Заняття в тренажерному залі є правилом для мене. Не байдужі до спорту більшість моїх колег по партії.

— Як Ви особисто та Ваші однопартійці ставитеся до ініціатив Уряду щодо реформувань, які у більшості недопрацьовані, тому викликають невдоволення громадян і залишають питання, викликані нововведеннями, без відповідей.

— Реформи необхідні для країни на цьому етапі, однак викликають побоювання людей через недостатність послідовної роз’яснювальної інформації стосовно схеми впровадження їх, мети, переваг, кінцевого результату, тощо. Не члени Партії регіонів мають доносити до населення особливості реформування медицини, наприклад. Народ швидше дослухається до професіоналів-медиків, а не регіоналів. З іншого боку, не всі нововведення у медгалузі чітко розписані для самих медпрацівників. Один час гаряче у суспільстві обговорювалася тема надання російській мові статусу другої національної. Думки політиків розділилися. Я говорив тоді й зараз, що в інтересах держави, її цілісності мати українську мову за єдину національну, хоча сам я російськомовний. Мовна тема взагалі не повинна мати політичний підтекст.

— Промахи Уряду відчутно впливають на імідж провладної партії на місцевому рівні?

— Звичайно. Хоча рейтингів ми не проводимо, час працювати. Такі невдачі — черговий привід для критики. Забуваємо, що не помиляється той, хто нічого не робить. А наш народ схильний до песимізму. Серед українців, як стверджують психологічні дослідження, лише близько 16 % є оптимістами, решта – песимісти.

— Ви належите до першої чи другої категорії?

— Я по життю оптиміст і це вважаю великим плюсом. А ще патріот, тому досі живу й працюю в Україні, а не за кордоном. Вірю, що нам усім разом вдасться побудувати економічно сильну правову державу.

— Таки справді Ви оптиміст! Хотілося б ще почути, чи працює так звана партійна вертикаль. Партійні «верхи» радяться з «низами» у прийнятті тих рішень, що зачіпатимуть інтереси всієї громади?

— Звичайно, у формі засідань, нарад, робочих зустрічей. Зрештою, обласне партійне керівництво завжди відкрите для співпраці. Безпосередньо з губернатором Анатолієм Присяжнюком, головою Київської обласної ради Олександром Качним та головою Фракції Партії регіонів в обласній раді Сергієм Ареф’євим не раз обговорювали місцеві проблеми, йшли до них з власними ініціативами. Є розуміння, діалог. І фінансова підтримка для розвитку міста.

— Які саме ініціативи наразі прозвучали від регіонального Борисполя у кабінеті губернатора?

— Перше – це перспективи і варіанти зведення очисних споруд на Бориспільщині, завершення будівництва патолого-анатомічного відділення ЦРЛ. Інтереси міста в цілому є інтересами нашої Фракції, вони й лобіюються у верхах.

— Насамкінець, з якими словами Ви б хотіли звернутися до городян, як прихильників біло-синіх, так і їхніх гарячих опонентів, що б побажали нашим читачам?

— Найперше, бути істинними патріотами, незалежно від політичних переконань, вірити в краще, посміхатися, гордитися своїм містом, з радістю проводити тут свята і будні. Всіма силами розвивати Бориспіль та оцінювати й підтримувати позицію і роботу міської організації Партії регіонів.

Досьє

Народився в 1962 році в місті Новий Донбас на Донеччині. Перший запис у трудовій книжці: «Слюсар-ремонтник заводу «Арсенал». Сьогодні бізнесмен, очолює велику будівельну компанію.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради України.

З 2009 – працює на Бориспільщині, депутат міськради, голова земельної комісії.

Хобі – спорт. Захоплюється футболом, гольфом, грає в теніс.

Одружений. Має двох дорослих синів.

За матеріалами i-visti.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa