bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Бориспіль : Анатолій Федорчук: «У місті ходять 2 мільярди гривень»
11.03.2013

Минулої п’ятниці відбувся широко проанонсований звіт міського голови перед громадою Борисполя за 2012 рік.

Під вечір на центральному майдані, перед фасадом міськвиконкому, вишикувався стрій людей, десь із 150 чоловік. Перед ними зайняла позицію група «диригентів» із числа очільників різних політичних осередків міста, озброєних мегафонами. Над головами учасників дійства майоріли ледь не всіх кольорів веселки десятки партійних прапорів: Комуністичної партії, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Фронту змін, Народного руху. Не було помічено лише штандартів Партії регіонів. У руках пікетувальники тримали намальовані одним почерком антивладні плакати.

Сесійний зал був переповнений під зав’язку громадськими активістами, службовим і діловим людом та іншими зацікавленими бориспільцями.

І ось на сцені з’являється міський голова на тлі світлодіодного екрану, який доповнював та ілюстрував виступ Анатолія Соловйовича.

ОТАК І ЖИВЕМО

Протягом 2012 року бориспільським міським головою проведено 53 особисті прийоми, на яких прийнято 615 громадян.

* Надійшло 5587 звернень громадян. (2011 року — 5927). Левова частка стосувалася землекористування, житлово-комунального господарства (ЖКГ), соціального захисту, освіти, культури.

* Сьогодні у Борисполі діють 88 політичних партій та інших структурних утворень, 27 релігійних громад.

* 16 жінок протягом року отримали почесне звання «Мати-героїня».

* Встановлено пам’ятний знак 493 воїнам, які загинули 1941 року поблизу Борисполя, і пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

* У рамках «Програми співробітництва громадських лідерів Україна — Міннесота, США» 18 школярів та три педагоги відвідали американське місто-побратим Хопкінс.

* Валовий дохід підприємств, установ, організацій міста склав 19,8 мільярди гривень проти 18 мільярдів у 2011 році.

* Найбільше видатків із міськбюджету — 54,8 процентів спрямовано на освіту і на ЖКГ — 15,1 відсотків.

* Бориспіль займає шосте місце серед міст, які віддають до загального республіканського бюджету найбільше коштів, — 91,2 мільйонів гривень. Для порівняння: понад мільйонний за кількістю населення Донецьк — 280 мільйонів. Мільйонний Дніпропетровськ — 150 мільйонів. Двохсоттисячний Кременчук — 103 мільйони. (Тих грошей, які забрала в Борисполя держава минулого року, якраз вистачило б для будівництва будинку культури.) А попереднього 2011 року бориспільці віддали 61 мільйон зароблених грошей. Тобто виходить так, що чим краще ми працюємо, тим більше у нас забирає центр.

* Усього в Борисполі зареєстровано 6635 суб’єктів підприємницької діяльності. Діють 1048 малих підприємств, на яких працюють 13200 осіб, тобто кожен третій дорослий бориспілець.

* 2012 року в місті освоєно понад 2,5 мільярда гривень капітальних інвестицій, у тім числі й іноземних, що майже в 2,8 рази більше порівняно з 2011 роком. Найбільше інвестицій вкладено в промисловість — 38,7 процента, торгівельне та побутове обслуговування — 25,2 процента.

* Цікавою є зовнішньоекономічна діяльність. Але тут картина не зовсім приваблива.

Бориспіль експортує товарів на 508 мільйонів доларів США, а імпортує на 610 мільйонів. За експортом груп товарів ми, бориспільці, такі собі «буратіни», адже більше половини бориспільської продукції становить деревина та вироби з неї.

* У Борисполі діють 303 непродовольчі магазини і 176 продовольчих, 112 об’єктів ресторанного господарства, 42 аптеки, 19 АЗС, 11 готелів. Протягом 2012 року відкрито нових 28 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на 250 робочих місць. Взагалі щодо зайнятості населення, за минулий рік у місті створено 1940 нових робочих місць, що на 432 більше, ніж попереднього року.

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних за 2012 р. становила 239 осіб, тобто 0,7 процента працездатного населення. (Це на рівні 2011 року). Хоча кількість незареєстрованих безробітних набагато більша.

* У Борисполі встановлено сім нових дитячих майданчиків.

* На благоустрій міста використано 6,2 мільйона гривень (на рівні 2011 року). Тут, думається, головну роль відіграє не досить висока культура і самосвідомість громадян.

Третина мешканців міста відмовляються укладати договори на вивезення сміття. Це одна з причин того, що утворюються нові смітники. Парадоксально, але бідніші пенсіонери всі платять за вивезення непотребу, а заможніші економлять на цьому. Наші служби проводили значну роботу серед населення з цього приводу. Але змінити ментальність багатьох бориспільців майже неможливо, хоча 17 гривень на сім’ю з чотирьох осіб на місяць — це не ті гроші, які неможливо заплатити за чистоту.

* На заходи щодо поліпшення дорожного господарства міста використано шість мільйонів гривень, що на 1,6 мільйона гривень більше, ніж 2011 року.

* У Борисполі освітлюється 130 кілометрів вулиць.

* Прокладено і відремонтовано кілька кілометрів асфальтового покриття вулиць, але й тут не обійшлося без курйозів. Інколи трапляються люди, в яких підприємливість і жадібність затьмарює порядність і здоровий глузд. Наприклад, коли дорожники асфальтували вулицю Кооперативну, то одна жінка почала настійливо вимагати платити їй по 500 гривень щодня за те, що будівельники залишали на вулиці навпроти її двору дорожну техніку. Це 20 тисяч за місяць. Не слабо! «Та, люди добрі, ми ж для вас будуємо», — сказав мер.

* У місті діють 17 світлофорів, експлуатація яких обходиться майже в 325 тисяч гривень щороку.

* На поліпшення водопровідно-каналізаційного господарства витрачено 14,8 мільйонів гривень, що на 3,6 мільйонів більше, ніж попереднього року.

* Протягом 2012 року введено в експлуатацію на 13 тисяч квадратних метрів житла більше, ніж у 2011. (На жаль, не прозвучала інформація щодо подальшої долі численних житлових довгобудів, зокрема «візитної картки» Борисполя — знаменитого «кінг-конга»).

* У єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано 13 тисяч 553 особи, яким протягом 2012 року надано різних видів пільг на 12,4 мільйона грн.

У вересні 2012 року впроваджено проект «соціальне таксі», згідно з яким нужденні люди сплачують 50 відсотків від вартості проїзду. Але це не означає, що захотіла бабуся поїхати на базар — то вже подавай їй дешеве таксі. Воно лише для поїздки до лікарні чи до комунальних служб…

Видано 137 путівок на оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

* У десяти дитсадках виховується 2624 дитини, що перевищує потужність закладів у 2,1 рази.

* На базі колишнього дитячого будинку «Берегиня» відкрито новий дитсадок на 110 місць.

* 2012 року видатки на послуги охорони здоров’я жителів Борисполя, передані до бюджету Бориспільської райради, становили 32,5 мільйони грн, що на сім мільйонів більше за попередній рік.

* Уже котрий рік у місті на території лікарні триває болісне будівництво патолого-анатомічного корпусу загальною вартістю 14 мільйонів гривень. А це інформація для тих, хто ратує за будівництво у складчину жителями Борисполя нового будинку культури. Сім років тому кошторис на його будівництво окреслювався 14 мільйонами гривень. Нині ж — понад 70. Те, що вдасться зібрати хоча б якусь більш-менш помітну суму, утопія.

Коли кілька років тому було кинуто клич «зберемо для будівництва моргу гроші всією громадою», то зібрали тільки 100 тисяч.

У своїй звітній доповіді міський голова торкнувся ще багатьох аспектів життєдіяльності міста. На жаль, у звіті не було нічого сказано щодо кримінальної ситуації в місті, мало приділено уваги екології.

Але мер озвучив дуже цікавий факт. Протягом минулого року бориспільці витратили на покупки і різні послуги 2 мільярди 200 мільйонів гривень. Ось такі гроші нині ходять у Борисполі.
 

 

За матеріалами i-visti.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa