bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Бориспіль: Деталі про єдиний соціальний внесок
20.12.2013

З 01.10.2013 р. єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування (далі – єдиний внесок) адмініструє Міністерство доходів і зборів України. У зв’язку з цим, до Бориспільської ОДПІ досить часто звертаються громадяни щодо роз’яснення питань щодо єдиного внеску, а саме: Який термін сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування?
 
Такі підприємці сплачують єдиний внесок за календарний рік до 10 лютого наступного року. Протягом року до 15 березня, 15 травня, 15 серпня і 15 листопада зазначені платники сплачують внесок у вигляді авансових платежів у розмірі 25% річної суми єдиного внеску.
 
Коли сплачують єдиний внесок фізичні особи, які займаються незалежною професійною діяльністю?
Фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.
 
Який термін сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування?
Вони сплачують єдиний внесок, нарахований на календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
 
Такі платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
 
Чи є базою нарахування єдиного внеску вартість санаторних путівок, що надаються підприємством безкоштовно своїм працівникам?
Вартість путівки, що надається підприємством працівнику, є базою нарахування та утримання єдиного внеску.  
 
Чи є базою нарахування єдиного внеску сума допомоги по вагітності та пологах, яка нарахована до набрання чинності ЗУ від 14.05.2013 № 231-VI, виплачена після 01.07.2013р.?
Сума допомоги по вагітності та пологах, яка нарахована до набрання чинності Закону № 231-VI та виплачена після 01.07.2013 року, не є базою нарахування єдиного внеску.
 
Чи є базою нарахування єдиного внеску суми компенсації за невикористану відпустку особам, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи (незалежно від категорії)?
Суми компенсації за невикористану відпустку особам, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи (незалежно від категорії), є базою нарахування єдиного внеску.
 
Чи звільняється від сплати єдиного внеску працюючий на підприємстві пенсіонер за віком?
Звільнення від сплати єдиного внеску для працюючих на підприємстві пенсіонерів законодавством не передбачено.
 
Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна? 
 
Доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна, не є базою нарахування єдиного внеску.
 
З якого місяця фізична особа – підприємець, яка обрала спрощену систему оподаткування, звільняється від сплати єдиного внеску, якщо вона набула права на пенсію за віком не з початку звітного періоду
 
Фізична особа-підприємець, яка обрала спрощену систему оподаткування, нараховує та сплачує єдиний внесок за кожний повний або неповний відпрацьований місяць. Місяць, в якому фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування набула право на пенсію за віком, відноситься до базового звітного періоду, за який сплачується єдиний внесок у розмірі, що визначається платником самостійно, але не менше мінімального страхового внеску. Зазначена особа звільняється від сплати за себе єдиного внеску з місяця, що настає за датою призначення платнику пенсії. Надалі така особа може бути платником єдиного внеску виключно за умови її добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.Вісті

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa