Райвiддiл культури: м.Бориспiль Київський шл 12 тел. (04495) 53023
Мiський вiддiл культури: м.Бориспiль Київский шлях72 тел. (04495) 53559
Музей: Бориспiль К.Шлях 89 тел. (04495) 53482
За останні роки при міському відділ культури виріс і розкрився талант фольклорного ансамблю “Травневі роси” (худ. керівник Г.Крещенко). За короткий відрізок часу він пройшов шлях від новачка до лауреата обласного фольклорно-етнографічного конкурсу ім. П.Чубинського, став найпомітнішим на Київщині пропагандистом українських обрядових пісень. Ансамбль удостоєний звання народного аматорського колективу.
Майже п’ять років тому створений духовий оркестр під керівництвом Олега Бойка, який став улюбленцем бориспільців на всіх міських святах. Оркестру присвоєно звання “народний”, він є переможцем обласного огляду-конкурсу духових оркестрів Київщини.
На сьогодні в Бориспільській дитячій музичній школі, якій виповнилось 38 років, навчається біля 500 дітей. Більшість педагогів школи є її випускниками. Щорічні звітні концерти музичної школи – святкова музична феєрія дитячих творчих колективів ансамблів, оркестрів, солістів. Випускники школи вступають до вищих учбових закладів. Талановиті діти навчаються в Київській середній спеціальній музичній десятирічці ім. М.Лисенка. Гордістю нашої школи є випускниця, а сьогодні педагог Толмачова, яка стала Лауреатом Міжнародних конкурсів піаністів у Франції та Італії.
Хранителем історії рідного краю вже більше тридцяти років є Бориспільський історичний музей. Ініціатором створення і незмінним директором музею був В.І.Йова. За ці роки зібрано понад тридцять тисяч експонатів.
Експозиція музею і знайомлять з найбільш цікавими пам’ятками матеріальної та духовної культури Бориспільщини. Це унікальні археологічні матеріали історії краю з найдавніших часів до наших днів, оригінальна етнографічна колекція. Музейна експозиція розповідає про славних земляків: козацькі роди Сулимів і Безбородьків, поета XVIII ст. І.Некрашевича, вченого-етнографа П.П.Чубинського. Про людей, які пов’язали свою долю з нашим містом: композитора М.Лисенка, письменників Шолом-Алейхема і Я.Гашека.
У фондах близько тисячі творів образотворчого мистецтва, в т.ч. П.Верни, М.Приймаченко, Б.Плаксія, С.Караффи-Корбут, Г.Горварт, Ю.Марченка, М.Сологубова.
Щорічно музей відвідують близько семи тисяч чоловік.
Музей включений до міжнародного туристичного маршруту.
1. Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (дитяча музична школа)
2. Державний історичний музей
3. Парк культури і відпочинку
4. Міський будинок культури
5. Центр культури і мистецтв
Кінотеатр “Дружба”