bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Божа Мати Бориспільська: віримо, що це благословення!
20.11.2015

 Від п’ятниці, 6 листопада, розлоге дерево на території Бориспільської ЦРЛ стало місцем паломництва мешканців і гостей міста Борисполя. На стовбурі проявилися обриси жіночої постаті, яка дуже нагадує Божу Матір. 
 

На площині, де колись було зрізано гілку, у природному малюнку проглядаються риси обличчя та накидка на голові. Кора, яка роками рубцювалася навколо зрізу, нагадує німб, а потоки соків, що стікали до землі, створили зображення постаті. Наче жінка у темно-бордовому одязі, накрита темною, на весь зріст, накидкою, ступає крок із дерева назустріч людям. З іншого боку дерева на давньому зрізі іншої гілки утворилася заглибина, схожа на слід дитячої ніжки. Дехто у цьому зрізі розгледів зображення загорнутого у пелюшки немовляти. Не дивно, що дерево швидко привернуло стільки уваги.


Звичайно, образ на дереві виник не кілька днів тому. Просто на нього ніхто не звертав уваги. Так співпало, що зображення помітила прихожанка храму Святих Бориса і Гліба (ця капличка розташована на території лікарні), у якої мати лежала в реанімації без свідомості. Це був нічний час, і зображення, здавалося, сяяло у відбитому світлі. Жінка сприйняла це як добрий знак. Намочила хустинку рідиною, яка проступила на постаті, а потім цю хустинку приклала матері до чола. І мати опритомніла. Звичайно, це міг бути простий збіг. Але сьогодні ми усе частіше переконуємося, що, зазвичай, збігів не буває, усе має свою причину, просто іноді ми це усвідомлюємо значно пізніше.Інформація про дивовижний образ швидко поширилася лікарнею, а потім і по місту, і за його межами. І люди потягнулися, щоб уклонитися йому. І, напевне, якщо образ привів до старого дерева стільки віруючого люду з різних храмів, різних конфесій, то це однозначно позитивне явище.Священики не поспішають характеризувати це явище як диво. За церковними канонами, для цього потрібні тривалі спостереження, підтверджені факти зцілення. Але люди вірять, що образ цілющий. А служитель церкви завжди повинен бути поряд із людьми, якщо вони вірять. «Де двоє-троє зібралися в ім’я моє, там і я є», — ці слова Спасителя закарбовані у церковному писанні. Це відповідь тим, хто сумнівається: чи можна молитися до образу, що проявився на дереві.Якщо зібралися люди, які вірують і вірять, то священики мають виконувати свою місію і організовувати спільну молитву. Біля образа проводять богослужіння священики різних храмів, різних конфесій. Найчастіше, проводять молебні по черзі, іноді — спільно. Так, у неділю, 8 листопада, відбулося, соборне богослужіння настоятеля Борисо-Глібського храму отця Димитрія та отця Віктора, настоятеля Свято-Миколаївського храму Київського патріархату, що на Комуністичній, 35.За територією наглядають служителі та прихожани храму Святих Бориса і Гліба. Вони організували людей, щоб не товпилися, а підходили по черзі, забезпечили можливість поставити свічечку… Але для лікарні це серйозне випробування.Адже цей лікувальний заклад не розрахований на такий наплив людей, які зі своїми природними потребами ідуть до вбиралень лікарняних корпусів. І якщо наплив людей до місця поклоніння збережеться таким, як і в перші дні, районній владі, яка є відповідальною за територію лікарні, доведеться об’єднати зусилля з міською владою, адже лікарня знаходиться у центрі Борисполя.Бо якщо дійсно факти дивовижних зцілень отримають реальні підтвердження, а не залишаться тільки враженнями окремих людей, яким у цей період пощастило одужати, то цей образ на дереві стане місцем постійного паломництва. Фактично — буде туристичним маршрутом і потребуватиме розбудови міської інфраструктури. Умань має таку святиню. Тепер отримав шанс і Бориспіль. І цей шанс реальний. Бо навіть дощ не вплинув на зображення. Образ тільки чіткіше проявився. І прихожан дощова погода не налякала.

 

 

Звичайно, продаж свічок, комфорт для відвідувачів, це комерційна складова події. Але куди ж без цього у нашому житті. Та першочерговою була і залишиться духовна подія. Ми віримо, що цей образ Бориспільської Божої матері явився, щоб показати свій захист і підтримку, дати благословення і Борисполю, і Бориспільщині, і всій Україні.  А ми з вами продовжуватимемо молитися. «І по вірі вашій буде вам дано…» — мовиться у Біблії.

 

 

P.S. З’явилася інформація, що подібні зображення бачили і на інших деревах у Борисполі та Бориспільському районі. І якщо завдяки цьому явищу більше людей почнуть регулярно ходити до храмів, це вже буде позитив!

 

Відкриваємо Господу свої серця

 


Ось уже кілька днів звідусіль йдуть і їдуть люди до бориспільської лікарні, щоб на власні очі побачити диво. Кажуть, що таке Богоявлення вже спостерігалось тут. Коли людям з’явився образ Богородиці, було вирішено побудувати бодай маленьку капличку, щоб було місце, де можна помолитись за рідних, прославити Бога. Священицький подвиг прийняв отець Валерій Єленський. В наші дні тут служить Богу й людям його син Димитрій Єленський. Так і приходять відтоді сюди люди із серцем зболеним, шукаючи помочі і підтримки.

 

Можливо, це дивне явлення Божої присутності має символічний зміст. Адже матушка Оліпія Київська колись жила в Голосіївському лісі у стовбурі дерева. І сьогодні тут, на Бориспільській землі, Образ Богородиці з’явився саме на дереві. І саме в той час, коли почались роботи із розбудови храму.

 

 

Тож чи не є цей факт добрим знаком і благословенням Божим богоугодної справи, яку проводить отець Димитрій із прихожанами храму?

 

Всі ми маємо нарешті зрозуміти, що Божою благодаттю не можна торгувати чи привласнити будь-кому, навіть найбільш сильному і впливовому. Це серед людей працює така практика. У Бога все не так, там грошима не виправдатись нікому. Просто відкриваємо Господу свої серця, живимось дивовижним світлом Любові (це ж і є Бог!). І, можливо, тоді побачимо і почнемо цінувати Бога в усьому, що нас оточує тут, на землі!

 

А тим часом...

 

Прихожани йдуть і йдуть. Територія лікарні починає перетворюватися на смітник. Працівники закладу самотужки поставили сміттєвий бак, але це проблему не вирішує. Керівництво лікарні звернулося з проханням до міської та районної влади допомогти забезпечити місце біотуалетами та баками для сміття і організувати вивезення відходів. На вихідних територія лікарні була заставлена машинами паломників.

 

Прихожани не соромилися біля лікарні та попід парканом справляли природні потреби, а також заходити до приміщення корпусу. Ведеться торгівля церковними атрибутами. Також справжнім дивом можна назвати те, що вперше в історії лікарні на її територію завітали весільні пари.

 

 

Інша думка

 

Біоенергетик із Воронькова Ольга Іванівна Мамайсур: «Можу сказати однозначно, що це природне явище, не зроблене людськими руками. На зображенні цього богоявлення, як відомо, помітні водяні виділення. І це не через погодні умови, бо почалося все сухої осінньої пори. Щоб побачити образ Божої Матері, потрібно добре вдивитися. Що ж це за явище і що воно нам несе — буде відомо лише із часом. Я, коли чую десь про утворення такого ось Богоявлення, завжди намагаюся відвідати те місце. У зв’язку із цим бувала багато де, багато що бачила і відчула. Але біля цього дерева на території Бориспільської лікарні я не відчула того осяяння і умиротворення, яке відчувала біля інших місць Богоявлення. Більше того, залишивши його, я відчула якусь тривогу».

 

 

 

Вісті

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa