bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Бориспіль : Людмила Косинська про...
30.11.2012

Керівник дитячого садочка «Сонечко» завжди усміхнена. Ще її можна зустріти майже на всіх мистецьких подіях міста.

...Людину

Для мене основне в людині — доброта й порядність. Це два крила, на яких будується особистість. Оптимізм і праця — запорука успіху. Важливо бачити в людях хороше і вміти це відзначити. Хочеться, щоб люди навколо були скромними й подільчивими.

Кожна людина пізнається по своїх справах. Є людина, яка слово скаже, а нічого не зробить. Буває і навпаки — без зайвих розмов і обіцянок виконує те, що треба. Важливо бути готовим подати руку допомоги тому, хто цього потребує. Якою б важкою не була дорога, треба знайти сили, йти і творити добро. На боці такої людини Віра, Надія та Любов.

Не люблю я тих, хто сам нічого не робить, а всіх вважає винними.

Раніше мені хотілось переробити людей, спрямувати на шлях добра. Тепер я зрозуміла, що яка людина є, така і буде до кінця. Що в дитину закладено, та енергетика й буде. Тільки якщо в самої людини є бажання змінитися — вона зміниться. Важливо знайти себе у житті.

...Роботу

Я дуже люблю свою роботу. Основне завдання, що стоїть перед нашим колективом — це інтегроване ігрове навчання та виховання дітей з використанням розвиваючих ігор Нікітіних та теорії розвиваючих та винахідливих завдань. Наш досвід роботи у цьому напрямку досить значний. У квітні минулого року мене запросили на Всеукраїнське зібрання керівників дошкілля з виступом на цю тему. Серед київських колег існує великезацікавлення тим, що у Борисполі напрацьовано. Нещодавно ми поставили собі за мету узагальнити цей досвід і видрукувати методичну розробку для інших педагогів.

Колектив у нас злагоджений. Рівень забезпечення по всіх закладах міста однаковий, але доброзичливе ставлення приваблює людей вести дітей до нас.

Батьки наших дітей теж молодці — активно працюють. Голова батьківського комітету зуміла організувати батьків і в питаннях безпосередньої допомоги й бачення проблем садочка взагалі. Велика підтримка відчувається і у благоустрої території, і в організації свят.

Щоб задовольнити всі вимоги програми, в садочку запроваджені платні послуги — англійська мова та хореографія. Дуже приємно, що молоді помічники вихователів, які приходять до нас, виявляють бажання вчитися, закінчують коледжі, вступають до вишів і повертаються до нас уже вихователями.

...Спонсорів

«Сонечку» щастить на гарних людей.

Передвиборча кампанія ще поліпшила ситуацію. Ми звертались до всіх кандидатів для вирішення великих і малих проблем.

Чим може допомогти людина — з цим і звертаємось. Люди тоді стараються всі ці прохання виконати.

Рішенням Бориспільської міської ради за нами закріплено 21 підприємство. Шість років поспіль з ними й працюємо. Найбільше нам допомагають КП «Бориспільводоканал», художня майстерня «Пепса», ТОВ «Елбор», «ПриватБанк» і «Зал офіційних делегацій». Секретів особливих у роботі зі спонсорами немає. Справа у людяному відношенні й підході.

...Поезію

Поезія — це стан душі. У 33 роки до мене почали приходити поетичні рядки. Першими були вірші для вихователів садочка, для родини, для вираження особистих почуттів чи подяки.

Одного дня я познайомилась з Галиною Писанкою. Ми з нею спільні по духу. Ця чудова людина дуже хотіла видати свою книгу. Ми разом розпочали цю роботу — спочатку набір, потім впорядкування за розділами, поїздки в редакцію. Кульмінацією стала презентація готової збірки «Яка людина, така й душа». Я дуже пишаюся тим, що мені вдалося долучитися до такої справи.

Читаю я і поезію, і прозу. Одним з улюблених поетів є Омар Хайям. Сама пишу дуже рідко. Та все ж, мені знайомий цей надзвичайний стан, коли приходить послання і людина записує рядки на папері й бачить, що це невигадане поетичне слово. Хто й зна, звідки воно береться.

...Зібрання творчих людей

Я є членом двох творчих клубів нашого міста — «Суцвіття», яке колись при музеї створила Валентина Сайко і яке зараз затихло, й клубу «Ніжність» при бібліотеці. Зустрічі ці завжди несуть в собі позитивний енергетичний заряд. Люди, які йдуть туди, не просто споживачі, вони йдуть віддати іншим свій талант і вміння.

...Живопис у садочку

У нас постійно відбуваються зустрічі з творчими особистостями міста — Галиною Писанкою, Валентиною Білокінь, Оленою Кравчун, Іриною Ніжинською. Колись було мрією створити картинну галерею наших місцевих художників, щоб діти все це бачили й росли серед мистецтва. Відгукнулися багато — серед них Леонід Шишков та Леонід Шефер. Але найбільшу кількість картин нам подарувала Наталія Кот. Це неординарна людина з доброю душею. Тепер вона приходить до нас як у світлицю власних художніх творів.

Хочемо створити музей закладу і до 1000-ліття Борисполя у 2015 році підготувати експозицію, за допомогою якої прищепити дітям любов до рідного міста.

...Дітей

Сучасні діти розвинені й цікаві. Одним з пунктів нової програми розвитку дитини «Я у Світі» є створення комп’ютерного класу, де діти старшого дошкільного віку мають оволодівати комп’ютерною грамотою. Ті комп’ютери, що вже є зараз, подаровані спонсорами і використовуються спеціалістами й вихователями для проведення цікавих занять з використанням інноваційних технологій. Наприклад, демонструють малечі фрагменти пізнавальних програм для знайомства з рослинним і тваринним світом чи транспортом.

Сучасні діти гіперактивні. Таких близько 40% від загальної кількості. Тому зараз всі заняття інтегровані. Для розвитку посидючості вихователі й психолог проводять з дітьми індивідуальну роботу. Ми водимо дітей на екскурсії до музею, у Вороньків до Ігоря Землянських — знайомитись з птахами, що в нього живуть.

...та їхніх батьків

Я зустрічаю багато молодих батьків. На жаль, більшість мало займаються своєю дитиною. Намагаються віддати своє чадо до нас у ранньому віці. Хочу нагадати, що найбільше тепла все ж дає родина, як би гарно не ставилися до дитини в садочку. Адже всі погляди на життя й риси характеру закладаються вдома.

Інколи до нас приїздять молоді мами, в яких у колясці пляшка пива. На цю деградацію боляче дивитися.

...Дружбу

Це дуже тонке почуття. Друзів не може бути багато.

...Квіти й сад

Кожен має мрію. В мене колись була — створити на присадибній ділянці квітучу оазу. Перед початком роботи я прочитала багато літератури по садівництву. Потім створила план-схему узгодження дерев. Науково доведено, що біля вишні краще росте яблуня, біля яблуні — груша, далі слива, черешня й абрикос. Так можна формувати ряди. Інформацію можна знайти про все, але ж треба самому перевірити. Тепер в мене вже порозросталися дерева.

Ще я люблю квіти — садові й кімнатні. Вони дарують радість мені й оточуючим. Найулюбленіша квітка — ірис. Ще ростуть троянди, юки, морозець, хоста, нарциси, гіацинти. Люблю прості квіти — чорнобривці, айстри, білі, жовті й голубі ромашки. З кімнатних обожнюю орхідеї та фікуси. Різних квітів я принесла й до садочка.

...Бориспіль
Люблю своє місто. Хочеться бачити його красивим, квітучим. Кожен повинен долучитися до загальної справи і не тільки на робочому місці, а й вдома — перетворити його на чисте середовище.

За матеріалами i-visti.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa