bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Бориспіль : "АероСвiт" через два тижнi пiсля справи про банкрутство створив антикризовий штаб
13.01.2013

Авiакомпанiя "АероСвiт", що iнiцiювала наприкiнцi минулого року порушення справи про банкрутство, створила антикризовий штаб iз метою забезпечення тимчасового розкладу польотiв та iнформування пасажирiв про оперативнi змiни в графiку рейсiв.

"Найближчим часом буде розроблено й реалiзовано оперативну процедуру повернення коштiв за невикористанi квитки, якою пасажири скасованих рейсiв зможуть скористатися в режимi онлайн на сайтi авiакомпанiї", - йдеться в повiдомленнi авiаперевiзника в п'ятницю ввечерi.

Згiдно з ним, вона вже працює в тестовому режимi: пасажирам запропоновано на сайтi заповнити "Форму повернення коштiв".

До складу штабу ввiйшли представники всiх ключових пiдроздiлiв компанiї iз забезпечення виконання рейсiв i обслуговування пасажирiв. Крiм польотiв, передбачених тимчасовим розписом, штаб має намiр також органiзовувати додатковi рейси для доставки пасажирiв компанiї та iнформувати про оперативнi змiни в розкладi польотiв на сайтi "АероСвiту", його сторiнцi на Facebook i за окремими телефонами.

Напередоднi авiакомпанiя, що ранiше заявляла про обслуговування 80 мiжнародних маршрутiв, повiдомила, що з 11 по 14 сiчня виконуватиме польоти лише в Українi та за п'ятьма далеко-i середньомагiстральними маршрутами за кордон. У результатi 11 сiчня було скасовано близько 40 рейсiв на прилiт i вилiт, зокрема низку з них - в Українi.

Компанiя також обiцяла оголосити в п'ятницю тимчасовий розклад польотiв пiсля 14 сiчня, однак поки що така iнформацiя вiдсутня.

Як повiдомлялося, "АероСвiт" у своїй заявi про порушення справи про банкрутство повiдомив, що на 27 грудня його заборгованiсть перед кредиторами, яка не оспорюється, становить 4,27 млрд грн, тодi як загальна балансова вартiсть активiв компанiї на 30 вересня становила 1,47 млрд грн.

Авiакомпанiя також заявила, що подача цього позову, задоволеного судом 29 грудня, була здiйснена у рамках реструктуризацiї з метою початку процедури санацiї, вiдновлення платоспроможностi та забезпечення виконання зобов'язань перед кредиторами в повному обсязi.

Однак поки що кiлькiсть скасованих рейсiв авiакомпанiї росте, у неї виникає дедалi бiльше проблем з авiавладою, авiакомпанiями i аеропортами рiзних країн, а розклад польотiв пiсля 14 сiчня вiдсутня.

За матеріалами ua.interfax.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa