bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Звернення ТОВ «Біопром» до жителів міста Борисполя
22.04.2013

Шановні бориспільці!

Ми просимо вашої уваги і заздалегідь дякуємо за ваш час для ознайомлення з конструктивною позицією ТОВ «Біопром» щодо будівництва багатофункціонального громадського центру (БГЦ) в центрі міста Борисполя. У світлі останніх емоційних висловлювань окремих депутатів та рішень, прийнятих місцевою радою, ми вважаємо своїм обов’язком перед вами, шановні бориспільці, надати неупереджену та правдиву інформацію щодо стану та розвитку ситуації навколо будівництва БГЦ.

В першу чергу, ми вважаємо за необхідне розвіяти основні міфи, якими несправедливо оперують певні депутати та намагаються переконати вас, шановна громадо, у їх правдивості, використовуючи при цьому власні засоби масової інформації.

Міф №1

маніпуляції на тему законності будівництва

На сьогодні ТОВ «Біопром» має всі узгоджені з місцевими органами влади документи та дозволи на оренду земельної ділянки та будівництво багатофункціонального громадського центру. З ініціативи депутатського корпусу відповідними державними органами (Прокуратура, Держархбудконтроль, Землеустрій, Держспецекспертиза та інші) були проведені детальні перевірки щодо дотримання ТОВ «Біопром» вимог діючого законодавства. За результатами цих перевірок суттєвих порушень не виявлено. Окрім цього, таких порушень не виявила і спільна делегація міської ради у складі трьох комісій: земельної, транспортної та будівельної.

Міф №2

маніпуляції на тему будівництва Будинку Культури

Це є найпоширеніша теза для маніпулювання громадською думкою. Наразі немає жодного документа чи іншої юридичної підстави, яка б зобов’язувала ТОВ «Біопром» до побудови Будинку культури (БК). На сьогодні місцева влада не має грошей (як і протягом останніх 25 років) на самостійне будівництво БК, не існує також і альтернативного проекту будівництва БК іншим інвестором або меценатом. Такий проект є фінансовою утопією, з чим під час засідань місцевої ради погоджуються представники влади. Наразі актуальне питання полягає в наступному: «Що краще для міста: руїни недобудови на місці колишньої стихійної зони паркування та шиномонтажу чи сучасний багатофункціональний громадський центр з важливою культурною складовою». Це єдина правда, і тут немає місця для маніпуляцій на тему культури та духовності.

Міф №3

маніпуляції на тему фінансових інтересів міста та забудовника

Шановні бориспільці, ми звертаємо вашу увагу на наступні цифри:

— Вартість реалізації цього проекту, без врахування інвестицій орендарів, становить близько 60 млн гривень.

— Проект є інвестиційним, тобто для його реалізації забудовник бере на себе великі ризики, враховуючи економічну ситуацію в країні та кредитні зобов’язання. Початок повернення інвестицій від цього проекту запланований не раніше ніж через 5 років. Натомість місто вже отримало юридичні гарантії з боку ТОВ «Біопром» щодо сплати до міського бюджету пайового внеску, що становить 10% від будівельного кошторису проекту.

Тобто вже сьогодні, у разі реалізації проекту, компанія ТОВ «Біопром» зобов’язана сплатити в міську скарбницю близько 5 млн гривень. Це гроші, які отримає міський бюджет на вирішення нагальних проблем міста: ремонт доріг, облаштування дитячих садочків та шкіл, оздоблення громадських будівель, тощо.

— За весь період оренди земельної ділянки компанія ТОВ «Біопром» уже перерахувала в міський бюджет понад 500 000 гривень.

— У разі реалізації проекту місто Бориспіль отримає ще одну постійну статтю доходу до міського бюджету у вигляді податків від реалізації комерційної діяльності закладу та податків від новостворених робочих місць. Реалізація проекту передбачає створення близько 300 нових робочих місць. За найбільш скромними підрахунками, місцевий бюджет буде отримувати більше ніж один мільйон гривень щомісяця.

Варто зазначити, що з реалізацією БГЦ до міста прийдуть іноземні компанії, які будуть інвестувати в розвиток міста і громади, а також забезпечувати європейські стандарти працевлаштування.

Міф №4

маніпуляції на тему врахування думки місцевої громадськості

Сьогодні склалася ситуація, коли депутати місцевої ради беруть на себе відповідальність на сто відсотків говорити від імені усієї громади міста Борисполя. Ми з великою повагою ставимося до вибору бориспільців, але часта зміна вимог з боку депутатів до майбутнього БГЦ спонукала нашу компанію до власних досліджень громадської думки бориспільців з метою виявлення актуальних потреб громади. Для того, щоб не бути голослівним, ТОВ «Біопром» запросило провідний інститут соціальних досліджень України провести незалежне опитування мешканців міста. Результати цього дослідження будуть обов’язково надані раді, виконавчим органам та широкій громадськості.

Незважаючи на емоційні заяви певних депутатів, що жителі міста задоволені наявними пропозиціями розважально-торгівельних закладів та закладів відпочинку, це не відповідає дійсності. Наразі однією з головних «прогалин» є місця для культурного відпочинку з дітьми, а також місця відпочинку для молоді. Звертаємо вашу увагу, що майбутній БГЦ передбачає розвинену інфраструктуру для відпочинку з дітьми: дитячі кафе, ігрову кімнату, культурно-розважальні заходи, орієнтовані на найменших жителів міста. Для молоді — сучасні молодіжні заклади громадського харчування, а також культурно-мистецькі події.

Міф №5

маніпуляції на тему конструктивності діалогу

Як вам відомо, рішенням лютневої сесії була створена спеціальна комісія щодо питання будівництва БГЦ. Незважаючи на те, що самі засідання були відкритими для обговорення, рішення комісії завжди приймались за зачиненими дверима, без участі ТОВ «Біопром» та представників громади, та, подекуди, не зовсім відповідали домовленостям, які були досягнуті під час тристоронніх обговорень. Так, вимоги щодо площі та розташування зали для проведення культурних заходів у рамках БГЦ, змінювались принаймні тричі. Але незважаючи на це, ТОВ «Біопром» прийняло ключові вимоги шановної комісії:

— збільшення зали до 10% - 12% від загальної площі будівлі;

— розташування зали не вище другого поверху БГЦ з влаштуванням окремого входу;

— узгодження фасаду будівлі з головним архітектором міста Борисполя;

— вирішення питання паркування.

Звертаємо також вашу увагу, що до старту будівництва на адресу ТОВ «Біопром» не надходило жодної скарги чи зауважень з боку місцевої ради та окремих народних обранців. Щойно будівництво розпочалось, настав час для нових вимог до майбутнього БГЦ, які із плином часу зазнавали змін.

З урахуванням вищенаведених фактів, актуальним є питання справжніх мотивів окремих депутатів, які чинять перепони для очевидного розвитку міста Борисполя.

Хочемо звернути вашу увагу, шановні бориспільці, на питання щодо передачі майбутньої зали для проведення культурних подій БГЦ у власність міста. Закон про містобудування забороняє місцевій владі вимагати від забудовника передачі будь-яких площ у власність та/або розпорядження міста. Проте, не під натиском депутатів, як ви можете почути, а за власним бажанням та через почуття соціальної відповідальності перед громадою міста, ТОВ «Біопром» має намір передати майбутню залу в БГЦ у користування та повне розпорядження громади, після введення в експлуатацію будівлі та виконання умов кредитування перед закордонною фінансовою установою.

Шановні співгромадяни, ми закликаємо вас сформувати власну думку щодо питання будівництва БГЦ у Борисполі. На превеликий жаль, наразі в місті склалась ситуація, коли окремі депутати намагаються ототожнювати інвестиційні проекти (хоча зараз це одиниці!) Борисполя із загарбницькими та іншими негативними намірами приватного бізнесу.

Ми вважаємо неприпустимою практику політичних спекуляцій навколо теми будівництва БГЦ та, враховуючи, що цього вимагає ситуація, маємо намір захищати свої законні права на попередньо узгоджене будівництво, з обов’язковим урахуванням актуальних потреб та думки громадськості. Нас залякують демонстраціями та фізичним опором будівництву. Але ми переконані, що ви, шановні бориспільці, не будете піддаватися на дешеві провокації. Ми віримо, що коли йдеться про десятки мільйонів прибутків для Борисполя, не повинно бути місця особистим антипатіям та емоційному неконструктивному діалогу. Ми дуже сподіваємось на вашу справедливу оцінку ситуації.

З повагою заступник директора ТОВ «Біопром» Олена Карлова
 

 

Новини Лівобережжя

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa