bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міські оголошення Робота в місті Міський форум Фотогалерея
          Знайомство з містом
Про місто
Історія міста
Герб та прапор
Визначні дати
Міста-партнери
          Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
Видатні земляки
Мас-медіа
          Гуманітарна сфера
Освіта та навчання
Охорона здоров’я
Культура та дозвілля
Історичні пам’ятки
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Офіційна інформація Міський голова
Соціальний захист
Комунальні служби
Правоохоронні установи
Працевлаштування

Економіка міста
Стан економіки
Міський бюджет
План соціально-
економічного розвитку

Інвестиційний паспорт міста
Підприємства міста

Підприємництво Прийняті рішення
Інформація для підприємців

Загрузка...


Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Бориспіль : Олександр Щур: «найбільше не вистачає педіатрів»
07.11.2013

Щоб дізнатися про хід медичної реформи на Бориспільщині, «Вісті» звернулися до головного лікаря Бориспільської ЦРЛ. Співрозмовник розповів про долю флюорографа та співпрацю його місцевих колег з лікарями Латвії, Білорусі та Ізраїлю.

— Як змінилася структура медичної галузі на Бориспільщині? 
— Головна мета медичної реформи — ефективне використання фінансових, матеріальних та кадрових ресурсів. Тому в 2013 році був створений «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги». До його складу увійшли 13 сільських медичних амбулаторій, 17 фельдшерських пунктів та 2 амбулаторії у м. Бориспіль. Ці підрозділи забезпечують первинний контакт пацієнта з лікарем і визначають подальшу організацію лікувального процесу. 
— Які нові методи лікування застосовують в ЦРЛ? 
— Вперше в Київській області, на базі Бориспільської центральної районної лікарні виконуються мікрохірургічні втручання при травмах та захворюваннях кисті та пальців. Ці операції вважаються унікальними і в Україні проводяться в небагатьох лікувальних закладах. А враховуючи тісну співпрацю з колегами з Латвії, Білорусі та Ізраїлю, ми також започаткували методику лікування проблемних ран (пролежні, трофічні виразки, великі дефекти шкіри) за допомогою керованого від’ємного тиску з подальшою мікрохірургічною пересадкою шкіри. 
— Чи змінилась матеріальна база?
— У цьому році «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «екстрена медична допомога» отримали 2 сучасні медичні автомобілі, кожен із них вартістю 750 тисяч гривень. Центральна районна лікарня, у свою чергу, отримала санітарний транспорт вартістю 350 тисяч гривень. Також ми відремонтували флюорографічний апарат, який, дякувати Богу, працює вже місяць. Думаю, наприкінці 2013 або на початку 2014 року в лікарні буде новий флюорограф. Ми намагаємось залучати спонсорів, різноманітні фонди до співпраці. 
— Як позначилась реформа на селі? 
— У жовтні ми відкрили медичний заклад у Процеві. Ця медамбулаторія відповідає всім вимогам часу: із сучасним медичним обладнанням, житловим приміщенням для медпрацівника, аптечним пунктом. Вона суттєво поліпшить надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги місцевим мешканцям. Також хочемо зробити якісний ремонт у фельдшерсько-акушерському пункті (ФАП) в селі Перегуди. Майже сім років він знаходився в неналежному стані. Нині в Перегудах буде достойний ФАП. Плануємо, що до кінця року селяни зможуть отримувати тут необхідне якісне медичне обслуговування. 
— На якому рівні кадрове забезпечення ЦРЛ? 
— Щодо забезпечення медичними кадрами, то їх не вистачає, особливо в сільській місцевості. Основна причина — відсутність житла для медиків. Сьогодні Бориспільська ЦРЛ лікарським персоналом забезпечена на 97%, середнім (медсестри та фельдшери) — на 95%, молодшим — на 99%. Найбільше не вистачає педіатрів. Торік у нас закінчили інтернатуру 3 дитячі лікарі, цього року — 2. Дуже розумні фахівці, відповідально ставилися до своєї роботи, набули професійних навичок, але всі пішли в клінічну ординатуру, тобто продовжили своє навчання. А ми не можемо нічого зробити, адже зарплата у молодого лікаря без категорії 1551 гривня.
— Якою є інформаційна політика ЦРЛ?
— З метою висвітлення діяльності Бориспільської центральної районної лікарні був створений та розпочав свою роботу офіційний сайт: www.bcrl.org.ua. А в майбутньому планується впровадження консультації та запису на прийом у режимі on-line.
По факту
У 2013 році міською радою було виділено на будівництво патологоанатомічного корпусу близько 2 млн 800 тисяч гривень. Але будівництво призупинене. 
За словами Олександра Щура , із цієї суми освоєно лише 800 тисяч гривень, інші 2 млн грн не проведено через казначейство. Є надія, що ці кошти все ж таки пройдуть. І лікарня зможе запустити в експлуатацію перший і частково другий поверхи, зробити утеплення. Як відомо, востаннє роботи з будівництва корпусу проводилися влітку. Тоді було повністю проведено електрику, змонтовано вікна.

Вісті

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Сервіс та відпочинок Фінансові установи
Транспорт та зв’язок
Сфера послуг
Громадське харчування
Туризм
Торгівля
Спорт
Театри/Кінотеатри

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa